Giriş Yap Kayıt Ol
Bahçe Havuz San. Tic. A.Ş. - İstanbul / Büyükçekmece | REHBER TURKEY
Yetkili Fikret Çağırmak
Telefon 08502550953
Fax 08502550953
Gsm 05306886982
Şehir İstanbul
İlçe Büyükçekmece
Semt Büyükçekmece
Mail info@bahcehavuz.com
Web https://bahcehavuz.com

AÇILIŞ - KAPANIŞ

08 : 00 - 21 : 30

Firma Adresimiz

Cumhuriyet Mah. D100 Karayolu Cad. İstanbul Outlet Park AVM K:4 No:374/137

İstanbul / Büyükçekmece / Büyükçekmece / CUMHURİYET MAH.

BahçeHavuz, bahçe market ve havuz malzemeleri satışı, sauna malzemeleri, jakuzi masaj havuzu, spa ve buhar odası ürünleri ile outdoor spor ürünlerinin satışının yapıldığı e-ticaret platformudur.

Bahçehavuz, bahçe malzemeleri, peyzaj malzemeleri, bahçe market, sulama sistemleri, çim ayırıcı çim sınırlayıcı, çim tohumu, çiçek tohumu, sebze tohumu, toprak, torf, gübre çeşitleri, çim gübresi, sıvı bitki besini, ağaç gübresi, bitki gübresi, organik gübre, otomatik sulama sistemleri, damlama sulama sistemleri, hobi bahçe malzemeleri ve küçük el aletleri ve bahçe sulama sistemi kategorilerinden oluşan geniş ürün içeriğiyle hizmet vermekteyiz.

Bahçeye havuz yapımı için hangi havuz malzemelerine ihtiyacınız var? Bahçe Havuzu yaptırma maliyeti nedir? Mevcut havuzu tadilat yapmak kaça mal olur? benzeri sorularınıza cevap veriyor, mevcut havuz problemleriniz ve havuz malzemeleri fiyatları satışı için sizi mağazamıza bekliyoruz. Havuz yapımı fiyatları konusunda havuz malzemeleri maliyet-konfor detaylarını gözden geçirip ihtiyacınız olan havuz malzemeleri hangisi ise bilgilendiriyoruz.

Henüz Resim Eklenmemiş...

Henüz Video Eklenmemiş...

Henüz İlan Eklenmemiş...
Henüz Haber Eklenmemiş...

Yorum Yapmak İçin Üye Girişi Yapın.